EURO

KLASİK İTALYA TURU(BODRUM ÇIKIŞLI)

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

KLASİK İTALYA TURU(BODRUM ÇIKIŞLI)

, Bodrum- Milas Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı Turları
 • Alt Kategori :
  Bodrum Çıkışlı Turlar, İTALYA, Yurtdışı Turları
 • Süre :
  8 Gün
 • Vize :
  SCHENGEN VİZESİ (EKSTRA)
 • Otel Kategorisi :
  3 / 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
 • Konaklama Tipi :
  Oda / Kahvaltı
 • Yeşil Pasaport :
  Vizeden Muaf
 • Taksit Seçenekleri :
  Bonus,Maximum,Axess ve World kartlarına 9 Taksit İmkanı

“MİLANO (1) – VENEDİK (2) – FLORANSA (2) – ROMA (2)“ Freebird Hava Yolları Özel Seferi ile(Milano gidiş, Roma dönüş) ,7 Gece 8 Gün

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

KLASİK İTALYA TURU(BODRUM ÇIKIŞLI) Kalkış: Bodrum- Milas Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 • Freebird Hava Yolları özel seferi ile Bodrdum (BJV) – Milano (MXP) ve Roma(FCO) – Bodrum (BJV) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Panoramik Milano, Venedik, Floransa ve Roma şehir turları
 • Şehir vergileri (25 Euro)
 • Vaporetto ücreti (15 Euro)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • İzmir Bodrum Havalimanı arası ücretsiz transfer hizmeti (Servisler Alsancak Lozan fuar kapısı önünden kalkacak ve dönüşte yine aynı yere bırakılacaktır)

Detaylar tur bilgilendirmesi ile birlikte iletilir.

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Vize ücreti 
 • Özel Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

“MİLANO (1) – VENEDİK (2) – FLORANSA (2) – ROMA (2)“

Freebird Hava Yolları Özel Seferi ile

(Milano gidiş, Roma dönüş)

Bodrum’dan direkt hareket!!!

7 Gece 8 Gün

Ulaşım
Uçak Bileti
Konaklama
3 Yıldızlı Otelde Oda / Kahvaltı
4 Yıldızlı Otellerde
Vize
Schengen Vizesi ( Ödemeli )
Hizmet
Türkçe Rehberlik

Tur Programı

KLASİK İTALYA TURU

1.Gün   BODRUM – MİLANO

 

Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali Freebird Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Freebird Hava Yolları FHY 687 sayılı özel seferi ile saat 07.00’da Milano'ya uçuş. Yerel saat ile 09.00’de varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda tamamlanması yaklaşık 500 yılı alan İtalya’nın en büyük 2. Kilisesi olan Milano Duomo’su, Fortezza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Como Gölü turuna katılabilirler (30 Euro). Turumuzda Alpler’in eteklerinde uzanan büyüleyici manzarasıyla Lombardiya bölgesinin buzul gölü Como ve çevresini ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gün       MİLANO – VENEDİK                                                          
Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Verona turuna katılma imkanı (35€). Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo&Juliet’in evi, Verona Arena’sı, değişik mimarisiye Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Venedik’e hareket. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu (25 Euro). Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün     VENEDİK

Sabah kahvaltısının serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bled - Ljubljana turuna katılma imkanı (75€). Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eskimeydan ve St.Nicholas Katedralini gördükten sonra Bohinj buzulunun etkisiyle oluşan Bled Gölü, 2km uzunluğunda ve 1.3 km genişliğindedir. Göl etrafındaki tepeleri, sudaki yansımalarını, geleneksel teknelerini, üzerinde kilise bulunan muhteşem adasını gölkenarındaki kuğularını fotoğraflamaya doyamayacaksınız.Göl çevresinde yürüyüş yaparak veya bisiklet kiralayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün    VENEDİK - FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bologna (25€) turuna katılma imkanı. Bologna şehir turumuzda Bologna’nın merkezi olarak kabul edilen Piazza Maggiore(Büyük Meydan), Meydanın hemen arkasında bulunan Neptün Çeşmesi,Eski Borsa Binası, Avrupanın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar), Bologna’nın simgeleri haline gelen Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Floransa’ya hareket. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Aile’sinin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde Montecatini`deki otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

5.Gün     FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pisa, Portofino (90 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görüldükten sonra şarkılara konu olan dünyaca ünlü Portofino kasabasına tekne ile gidilecektir. Milli park içinde yeralan bu küçük beldeye doyamayacaksınız. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

6.Gün       FLORANSA - ROMA

Sabah kahvaltısının ardından Roma'ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Siena turuna katılma imkanı (35 Euro). Şehir turumuzda UNESCO dünya kültür mirası olan bu kent sizi adeta zamanda yüzyıllar öncesine götürecek. San Domenico kilisesi, Duomo Katedrali, Palio yarışlarının yapıldığı Piazza del Campo, şimdilerde Belediye Binası olarak kullanılan ünlü Palazzo del Popolo ve geçmişin tüm izlerini halen yansıtan dar sokaklar görülecek yerler arasındadır.  Siena’nın görülmesinin ardından Roma’ya hareket. Varışı takiben panoramik Roma şehir turu. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna (25 Euro) veya Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli  Gece Turuna (55 Euro)  katılabilirler. Geceleme otelimizde.

7.Gün     ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli & Pompei (85€) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pompei şehri M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın patlaması sonucunda 18. Yüz yıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Pompei açık hava müzesi ziyareti sonrası Napoli’ye yola çıkıyoruz. Varışı takiben panoramik Napoli şehir turu. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde

8.Gün   ROMA – BODRUM

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Göller Bölgesi turuna (35 €) katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Castel Gandolfo’da Papa’nın yazlık sarayı, Dünya’nın ilk posta kutusu ve muhteşem manzarasıyla Albano Gölü’nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız olan Nemi Köyü’ne varışımızın ardından köy içerisinde keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşün ardından Nemi Köyü’nün ünlü dağ çilekli turtasını tatmak ve alışveriş için kısa bir serbest zaman. Tur sonrası  havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Freebird Hava Yollarının FHY 708 sayılı özel seferi ile saat 18.50’de Bodrum'a hareket. Yerel saat ile 22.20de Bodrum'a varış ve turumuzun sonu.

        

Marken & Volendam Turu
Büyük Hollanda Turu
Remich ve Schengen Gezisi
Eiffel Kulesi, Seine Nehri Tekne Gezisi ve Müzeler
Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından Fragonard Parfum muzesi gezimiz olacak. Muze 1860 yilinda insa edilmis,muzede bizlere,tarihte ve gunumuze kadar parfumlerin nasil yapildigi,parfumun icadi rehber esliginde anlatiliyor.
Paris by Night
Disneyland Turu
Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletlerevi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Avrupa’nin en Büyük Outlet Alişveriş Merkezi Turu
Lido Show
Bruges Kenti Turu
Tablo gibi kanalları,eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Bruges kenti turunda büyüleneceksiniz.
Venedik Gondol Turu
Pisa,Portofino Turu
Bologna Turu
Siena Turu
Outlet ve Göller Bölgesi
Roma Gece Turu
Yemekli Roma Gece Turu
Napoli &Pompei Turu

Ulaşım

Freebird Hava Yolları Özel Seferi ile

(Milano gidiş, Roma dönüş)